Benefiční večer - sedm let za námi!

Rok se s rokem sešel, my jsme vysypali z rukávu další krásné akce a vy jste si je s námi bezvadně užili! Pojďme to společně oslavit!

Termín Čt 05. 4. - Čt 05. 4. 2018
Místo konání Café Therapy, Školská 30
Čas a místo odjezdu 18:00, Café Therapy, Školská 30
Čas a místo příjezdu 21:00, Café Therapy, Školská 30
Kapacita 30 účastníků
Cena zdarma
Poznámka Zveme vás na krásný benefiční večer!

Všechny vás zveme na další krásnou benefici ve Školské ulici 30, kterou hostí příjemná restaurace Café Therapy, oplývající výbornými jídly a lahodnými nápoji, kterými si vás dovolíme pohostit. V průběhu příjemného večera se podíváme na film Náš rok 2017, který nám připomene tu velkou spoustu zážitků, které jsme v průběhu celého roku společně nashromáždili, poslechneme si úžasný pěvecký sbor, kdo má rád napjetí, může si koupit lísteček do Tomboly a kdo bude mít chuť přispět nám na naše aktivity, může si zakoupit něco v benefiční aukci.

Aukce bude letos plná překvapení, ponese se v duchu módy, všechny předměty tak budou prezentovány na speciální módní přehlídce.

Moc se na vás na všechny těšíme, tento příjemný večer už patří k našim akcím stejně neodmyslitelně, jako lyže, rafty, kola... Rádi si s vámi popovídáme a zasmějeme a doufáme, že budete odcházet spokojení!

Zpět