Cyklisticko-rybářský víkend na Šumavě

Rybaření a cyklistika v jednom! Pojeďte s námi na skvělou tradiční víkendovku!

Termín Pá 17. 9. - Ne 19. 9. 2021
Místo konání Lipno nad Vltavou, Frymburk
Čas a místo odjezdu 15:00, Na Topolce 1a
Čas a místo příjezdu 18:00, Na Topolce 1a
Kapacita 15 účastníků
Cena 1 800 Kč
Poznámka Bohužel jsme museli aktivitu zdražit, významně stoupla cena ubytování i ceny stravování. Klientům i přes to značnou část nákladů dotujeme.


Lipno je bezvadná destinace pro sportování lidí s jakýmkoliv hendikepem. I my sem jezdíme moc rádi. V zimě brázdíme místní sjezdovky na monoski, na podzim se vydáváme na cyklistické víkendy. Využijeme krásnou lipenskou stezku a vyzkoušíme mnoho typů kol. Každý tak bude mít možnost najít si to, co mu nejvíce vyhovuje a hlavně si ukážeme, že cyklistika je opravdu úplně pro každého! Tentokrát se vydáme na celodenní výlet - kousek na kole, kousek lodí po Lipně, kousek pěšky a pak zase na kole. Výlet bude odpočinkový a určitě ho zvládne každý. 

V neděli se zúčastníme již tradičních rybářských závodů pod patronací Českého rybářského svazu - Místní organizace Třeboň. Každý si odveze domů své úlovky, o zábavu a napětí není nouze!

Bydlet budeme jako již tradičně v bezbariérových bungalovech ve Frymburce, kde si sami vaříme a užíváme si relax na zahrádkách.

Tak neváhejte a pojeďte s námi!

A co s sebou?

  • oblečení na každý den podle aktuálního počasí
  • dostatek ponožek a spodního prádla
  • pyžamo
  • sportovní nebo ortop. obuv
  • pokud máte, tak vlastní kolo, na které je dítě zvyklé (tricykl, handbike, kolo, kozlík, koloběžka). Pokud dítě kolo nemá, dejte nám, prosím, vědět, abychom ještě před odjezdem zajistili odpovídající vybavení.
  • pokud máte, tak vlastní helmu (na místě je možné si půjčit)
  • případné další vybavení, na které je dítě zvyklé (chrániče, rukavice..).

Na tuto akci není potřeba spací pytel.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat Kamilu Janyškovou.

Vybíráme tak, aby byla akce zcela bezpečně zvládnutelná, abychom měli pro všechny přihlášené odpovídající vybavení a aby měli šanci si cyklistiku vyzkoušet i ti, kteří s námi ještě nebyli, moc se tedy omlouváme, pokud se na někoho nedostane. Zájem bývá obrovský. Akce má ale poměrně velkou kapacitu, obvykle se dostane i na náhradníky, neházejte tedy flintu do žita :).

UPOZORŇUJEME, že Země lidí o.p.s., její klienti i pracovníci jsou po dobu trvání akcí pojištěni na zodpovědnost za způsobenou škodu. V případě, že my nebo Vaše děti způsobíme škodu na majetku nebo zdraví, budou případné náklady kryty touto pojistkou. DOPORUČUJEME Vám ale uzavřít dětem úrazové připojištění - v případě, že např. zakopne a způsobí si zranění, nebude toto možné z naší pojistky pokrýt.

Zpět