Do tropů opět s nejmenšími

Země lidí o.s. se již potřetí vydalo na dobrodružnou výpravu do Tropů, podívejte se, jak jsme si to užili!

Termín Pá 22. 11. - Ne 24. 11. 2013
Místo konání Tropical Islands, Krausnick
Čas a místo odjezdu 16:00, Praha
Čas a místo příjezdu 19:00, Praha
Kapacita 8 účastníků
Cena 1 500 Kč
Poznámka akce pro účastníky do 15 let

S klesající teplotou roste potřeba pořádně se zahřát, a tak jsme stejně jako minulý rok uspořádali koupací akci v aquaparku Tropical Islands v Německu. Vyrazili jsme v pátek večer a znaveni předlouhou cestou jsme se zabydleli v krásném penzionu v severních Čechách. Tam jsme nasbírali síly, pobalili vše potřebné, shrnuli si plány na prozkoumání neznámé krajiny a vyrazili jsme vstříc dobrodružství. 

Výletníky byli tentokrát naši nejmladší účastníci, kteří si mohli užít nejen koupání, ale i dobré jídlo, prima zábavu a samozřejmě také nějaký ten adrenalinn v podobě nočního spaní na břehu laguny či projížďky skalní skluzavkou. Procházeli jsme se městečkem, koupali se v moři, potápěli se a v topickém pralese jsme dokonce spatřili mnoho roztodivných živočichů. Své putování ukončili v laguně pod vodopády, relaxovali jsme ve vířivkách a dováděli na tobogánech.

Tropické pralesy přeci jen nejsou ještě zcela zmapovány, budeme tedy muset do roka a do dne uspořádat další výpravu, do které se tentokrát zapojí naši stařší zkušení výletníci. Uvidíme, co nás čeká!

Video z akce 

Fotky

Video

Přehrát

Zpět