Instruktorský kurz - Monoski

Milí dobrovolníci, nabízíme vám možnost absolvovat licencoavný kurz Instruktora monoski a biski. Jezdíte s námi na hory? Pojeďte si doplnit instruktorský kurz!

Termín St 10. 12. - Ne 14. 12. 2014
Místo konání Chata Lanovka, Lipno nad Vltavou
Čas a místo odjezdu 16:00, Na Topolce 1a
Čas a místo příjezdu 19:00, Na Topolce 1a
Cena 1 800 Kč
Poznámka Akce je určena pouze pro dobrovolníky

Lyžařské kurzy pořádáme již několik let a účastnit se jich mohou (vzhledem ke kvalitnímu a různorodému vybavení) děti a mládež s jakýmkoliv tělesným hendikepem. Sjezdovky brázdíme nejen na lyžích, ale také na monoski, biski nebo kartski. Ti, kdo s námi na horách již byli, ví, že jízda s monoski vyžaduje nejen velkou odpovědnost, ale také cvik a schopnosti, které je třeba natrénovat.

Nabízíme vám tedy účast na kvalitním licencovaném kurzu monoski, na kterém se naučíte nejen jezdis s monoski, ale i na ní. Tento kurz je podmínkou pro účast na akcích Lyžování bez bariér v roli instruktora.

Odjíždíme ve středu v 16:00. Po příjezdu na místo nás čeká ubytování v příjemném moderním hotelu Chata Lanovka, který stojí přímo na spodní stanici modré sjezdovky, kde probíhají naše kurzy. V hotelu je zajištěná velmi bohatá plná penze, spíme v pokojích s lůžkovinami a vlastním sociálním zařízením (spacáky tedy nejsou potřeba). 

Kurzy probíhají denně ve třech blocích, v neděli v dopoledním a odpoledním. Ve středu večer nás čeká teoretická část.

Na tuto akci si nezapomeňte dostatek teplého oblečení a dobrou náladu.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, obracejte se, prosím, v odpoledních hodinách na tel. 734 377 962 (Kamila Chroboková)

Zpět