Letní dobrodružný tábor pro starší

Samostatná hra pro starší táborníky! A co nás čeká? Ztroskotání na tajuplném ostrově! Naučíme se vařit v kotlíku, osvojíme si tábornické dovednosti, vydáme se na výlety do přírody, a hlavně se budeme snažit dostat se zpět do civilizace! Spolupráce tu hraje hlavní roli!

Termín Čt 16. 8. - Ne 19. 8. 2018
Místo konání Hradec u Kadaně, kemp U Lesa
Čas a místo odjezdu 9:00, Praha 8, parkoviště u Katastrálního úřadu, Metro C Kobylisy
Čas a místo příjezdu 17:00, Praha 8, parkoviště u Katastrálního úřadu, Metro C Kobylisy
Kapacita 20 účastníků
Cena 2 000 Kč
Poznámka akce je určena účastníkům od 18 let.
Chci jet Chceš jet jako dobrovolník?

Letní tábor tentokrát pozve všechny velké táborníky, kteří ztroskotali na tajuplném ostrově. Konat se bude v chatové osadě Kemp u Lesa v Hradci u Kadaně. Chatová osada má kapacitu našeho tábora, užijeme si tedy nejen krásnou přírodu v okolí, koupání a spoustu zábavy, ale také spoustu výhod, které nám přinese právě skutečnost, že celá osada bude jen naše :o).

Cílem tábora je, mimo zajištění zajímavého prázdninového pobytu, seznámit táborníky s novými možnostmi trávení volného času, pohybem a pobytem v přírodě, základními dovednostmi atd. Letní tábor navazuje na stejné akce pořádané v předchozích letech. Tábory byly velmi úspěšné a u táborníků i rodičů velmi pozitivně hodnocené. Podařilo se nám poskytnout účastníkům nepřebernou nabídku možných aktivit, sportů a zálib, otevřeli jsme cestu k novým kontaktům a zkušenostem.

Akce je pořádána pro všechny - mládež s tělesným a kombinovaným postižením i bez něj ve věku od osmnácti let. Zdravý vzduch, koupání, vůně lesa, stanování a hledání nových kamarádů jsou hlavními důvody, proč jezdí zdravé děti na letní tábory. Tuto možnost chceme dát i našim účastníkům. Letní tábory jsou ideální příležitostí k navazování nových přátelství a kamarádství. Specializovaný tábor ukáže i našim táborníkům, že nejsou na světě jediní, kdo má zdravotní problém, navíc sdílí podobné životní osudy a zážitky. Tábor pomůže dětem dodat zdravé sebevědomí, odbourat nejistotu a strach z kolektivu. Na našem táboře je také dostateůk ošetřovatelů a vyškoleného personálu, který je dětem vždy a za každé situace k dispozici.

V průběhu tábora probíhá předem připravená celotáborová hra na téma "Útěk z opuštěného ostrova". Hra motivuje účastníky k získávání nových zkušeností a dovedností, soutěživosti, přemýšlivosti a získávání nových poznatků o krajině a přírodě. Součástí programu jsou pohybové aktivity, sporty, výlety, koupání a mnohé další. Program je sestaven speciálními pedagogy tak, aby podporoval práci v kolektivu a propojil všechny skupiny účastníků ve spolupracující celek tak, jako se to podařilo v minulých ročnících.

Osada je bezbariérová a budeme ji mít celou pro sebe. Ubytováni budeme již tradičně v chatičkách. Stravování je zajištěno 5x až 6x denně, pitný režim je hlídán po celý den. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat! (Kamila Janyšková, kamila.janyskova@zemelidi.cz, 734 377 962)

Čtyři měsíce před táborem připravíme ke stažení INFORMACE O TÁBOŘIŠTI, PŘÍJEZDU A ODJEZDU, SEZNAM VĚCÍ A DALŠÍ UŽITEČNÉ ÚDAJE. ZDE PAK NALEZNETE I PÍSEMNÉ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ JE TŘEBA ODEVZDAT PŘI PŘÍJEZDU NA TÁBOR.

Fotky Letní tábor - Kdo přežije Cadan

Video Letní tábor - Kdo přežije Cadan

Přehrát

Zpět