Letní tábor - Duch Billy the Kida

A je to tady! Vrcholem léta je pro nás všechny letní tábor - pojeďte s námi již počtvrté!

Pozor! Tento tábor se z organizačních důvodů (kapacita osady) koná od pátečního odpoledne do sobotního odpoledne!!!

 

Termín Pá 11. 7. - So 19. 7. 2014
Místo konání Hradec u Kadaně
Čas a místo odjezdu 15:00, Vršní 19, Praha 8 - parkoviště u Katastrálního úřadu
Čas a místo příjezdu 17:00, Vršní 19, Praha 8 - parkoviště u Katastrálního úřadu
Kapacita 27 účastníků
Cena 2 500 Kč
Poznámka Končit budeme v 15 hodin v kempu U Lesa, příjezd do Prahy bude v 17 hodin.

Letní tábor Duch Billy the Kida se nese tentokrát v duchu westernu. Konat se bude v chatové osadě U Lesa poblíž Kadaně. Chatová osada má kapacitu našeho tábora, užijeme si tedy nejen krásnou přírodu v okolí, koupání a spoustu zábavy, ale také spoustu výhod, které nám přinese právě skutečnost, že celá osada bude jen naše :o).

Cílem tábora je, mimo zajištění zajímavého prázdninového pobytu, seznámit děti s novými možnostmi trávení volného času, pohybem a pobytem v přírodě, základními dovednostmi atd. Letní tábor navázal na akce konané předchozí tři roky – Letní tábor Malý Ratmírov, Letní tábor Bělá pod Bezdězem a Letní tábor Poslův Mlýn. Akce byly velmi úspěšné a u dětí i rodičů velmi pozitivně hodnocené. Podařilo se nám poskytnout účastníkům nepřebernou nabídku možných aktivit, sportů a zálib, otevřeli jsme cestu k novým kontaktům a zkušenostem.

Akce je pořádána pro všechny - děti s tělesným a kombinovaným postižením i bez něj ve věku od šesti do dvaceti pěti let. Zdravý vzduch, koupání, vůně lesa, stanování a hledání nových kamarádů jsou hlavními důvody, proč jezdí zdravé děti na letní tábory. Tuto možnost chceme dát i našim účastníkům. Letní tábory jsou ideální příležitostí k navazování nových přátelství a kamarádství. Specializovaný tábor ukáže i našim dětem, že nejsou na světě jediní, kdo má zdravotní problém, navíc sdílí podobné životní osudy a zážitky. Tábor pomůže dětem dodat zdravé sebevědomí, odbourat nejistotu a strach z kolektivu. Na našem táboře je také dostatek ošetřovatelů a vyškoleného personálu, který je dětem vždy a za každé situace k dispozici.

V průběhu tábora probíhá předem připravená celotáborová hra na téma „Duch Billy the Kida“, která motivuje účastníky k získávání nových zkušeností a dovedností, soutěživosti, přemýšlivosti a získávání nových poznatků o krajině a přírodě. Součástí programu jsou pohybové aktivity, sporty, výlety, koupání a mnohé další. Program je sestaven speciálními pedagogy tak, aby podporoval práci v kolektivu a propojil všechny skupiny účastníků ve spolupracující celek tak, jako se to podařilo v minulých ročnících.

Osada je bezbariérová a budeme ji mít celou pro sebe. Ubytováni budeme již tradičně v chatičkách, nejzkušenější starší táborníci v tee-pee. Stravování je zajištěno 5x až 6x denně, pitný režim je hlídán po celý den. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

INFORMACE O TÁBOŘE, PŘÍJEZDU A ODJEZDU, SEZNAM VĚCÍ A DALŠÍ UŽITEČNÉ ÚDAJE JSOU KE STAŽENÍ NÍŽE. ZDE NALEZNETE I PÍSEMNÉ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ JE TŘEBA ODEVZDAT PŘI PŘÍJEZDU NA TÁBOR.

Video z tábora:
Tábor 2014

Ke stažení

  1. Prohlášení rodičů nezletilého účastníka
  2. Prohlášení zletilého účastníka
  3. Informace o táboře a seznam věcí

Fotky

Zpět