Letní tábor - Kdo přežije Cadan

Poprvé dva turnusy a poprvé samostatná hra pro starší táborníky! A co nás čeká? Dva kmeny, výzvy o odměnu, boj o imunitu, vaření v kotlíku, tábornické dovednosti a snaha dovést svůj kmen až do konce! Spolupráce tu hraje hlavní roli!

 

Termín Út 28. 7. - So 01. 8. 2015
Místo konání Hradec u Kadaně
Čas a místo odjezdu 14:00, Vršní 19, Praha 8 - parkoviště u Katastrálního úřadu
Čas a místo příjezdu 17:00, Vršní 19, Praha 8 - parkoviště u Katastrálního úřadu
Kapacita 17 účastníků
Cena 2 000 Kč
Poznámka Akce je určena pro účastníky od 18 let

Letní dětský tábor tentokrát pozve všechny velké táborníky, kteří ztroskotali na ostrově Cadan. Konat se bude jako první turnus v chatové osadě U Lesa poblíž Kadaně. Chatová osada má kapacitu našeho tábora, užijeme si tedy nejen krásnou přírodu v okolí, koupání a spoustu zábavy, ale také spoustu výhod, které nám přinese právě skutečnost, že celá osada bude jen naše :o).

Cílem tábora je, mimo zajištění zajímavého prázdninového pobytu, seznámit táborníky s novými možnostmi trávení volného času, pohybem a pobytem v přírodě, základními dovednostmi atd. Letní tábor navázal na akce konané předchozí čtyři roky – Letní tábor Malý Ratmírov, Letní tábor Bělá pod Bezdězem, Letní tábor Poslův Mlýn a Letní tábor Hradec u Kadaně. Akce byly velmi úspěšné a u dětí i rodičů velmi pozitivně hodnocené. Podařilo se nám poskytnout účastníkům nepřebernou nabídku možných aktivit, sportů a zálib, otevřeli jsme cestu k novým kontaktům a zkušenostem.

Akce je pořádána pro všechny - mládež s tělesným a kombinovaným postižením i bez něj ve věku od osmnácti let. Zdravý vzduch, koupání, vůně lesa, stanování a hledání nových kamarádů jsou hlavními důvody, proč jezdí zdravé děti na letní tábory. Tuto možnost chceme dát i našim účastníkům. Letní tábory jsou ideální příležitostí k navazování nových přátelství a kamarádství. Specializovaný tábor ukáže i našim táborníkům, že nejsou na světě jediní, kdo má zdravotní problém, navíc sdílí podobné životní osudy a zážitky. Tábor pomůže dětem dodat zdravé sebevědomí, odbourat nejistotu a strach z kolektivu. Na našem táboře je také dostatek ošetřovatelů a vyškoleného personálu, který je dětem vždy a za každé situace k dispozici.

V průběhu tábora probíhá předem připravená celotáborová hra na téma „Kdo přežije Cadan“, která se inspiruje oblíbenou televizní soutěží Kdo přežije. Hra motivuje účastníky k získávání nových zkušeností a dovedností, soutěživosti, přemýšlivosti a získávání nových poznatků o krajině a přírodě. Součástí programu jsou pohybové aktivity, sporty, výlety, koupání a mnohé další. Program je sestaven speciálními pedagogy tak, aby podporoval práci v kolektivu a propojil všechny skupiny účastníků ve spolupracující celek tak, jako se to podařilo v minulých ročnících.

Osada je bezbariérová a budeme ji mít celou pro sebe. Ubytováni budeme již tradičně v chatičkách. Stravování je zajištěno 5x až 6x denně, pitný režim je hlídán po celý den. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Tři měsíce před táborem připravíme ke stažení INFORMACE O TÁBOŘIŠTI, PŘÍJEZDU A ODJEZDU, SEZNAM VĚCÍ A DALŠÍ UŽITEČNÉ ÚDAJE. ZDE PAK NALEZNETE I PÍSEMNÉ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ JE TŘEBA ODEVZDAT PŘI PŘÍJEZDU NA TÁBOR.

Ke stažení

  1. Písemné prohlášení zletilého
  2. Písemné prohlášení zákonného zástupce
  3. Informace a seznam věcí

Fotky

Video

Přehrát

Zpět