Lyžování bez bariér - 1. turnus

Co děláte, když v zimě nesněží? Bobujete na blátě? My lyžovali na Lipně, kde je sněhu habaděj!

Termín Pá 17. 1. - Ne 19. 1. 2014
Místo konání Chata Lanovka, Lipno nad Vltavou
Čas a místo odjezdu 16:00, Na Topolce 1, Praha 4
Čas a místo příjezdu 19:00, Na Topolce 1, Praha 4
Kapacita 10 účastníků
Cena 1 500 Kč
Poznámka Kurz je určen účastníkům do 15 let

V pátek odpoledne jsme jako tradičně zabalili auta, naložili naši novou monoski, všechny lyže, helmy, hůlky, sněhule, lyžáky, kulichy, rukavice a další harampádí, bez kterého bychom se jen těžko obešli, a vyrazili jsme na Šumavu, konkrétně do Chaty Lanovka na Lipně. Právě tato oblast zvítězila v prestižní evropské soutěži rekreačních oblastí, nemůžeme zde tedy chybět.

Dorazili jsme akorát na večeři, výborně jsme se najedli a padli do postelí, abychom byli ráno co nejdříve připravení na řádění na sjezdovkách. Ráno nás přivítalo sluníčko a jasná obloha, tak jsme se na svah všichni moc těšili. Tři hodiny dopoledního lyžování byly pro některé naše účastníky vůbec první zkušeností s tímto sportem a byla to paráda. Po obědě jsme se rozhodli vyzkoušet bobovou dráhu, kde o rychlost a zábavu rozhodně také nebyla nouze! Ale jen co se setmělo, už jsme zase seděli na monoski a biski a sjížděli osvětlené sjezdovky. Večer jsme byli všichni tak unavení, že nás ani stolní hry nezlákaly a šli jsme do pelechů.

A co ráno? No samozřejmě zase na lanovku! Jezdili jsme až do poslední chvilky, pak jsme se nabaštili a vyrazili ku Praze. Dlouhou cestu jsme si krátili vyprávěním zážitků z celého víkendu a kdyby byla ještě delší, pořád bychom měli, co si vyprávět!

--------------------------------------------------------------------------------------
Stornopoplatky:

Zrušení účasti 6 dní před začátkem akce = 30% z ceny.
Zrušení účasti 3 dny před začátkem akce = 100% z ceny.

Fotky

Zpět