Objevování Tropických ostrovů

První výlet za hranice a hned taková paráda!

Termín Pá 09. 3. - Ne 11. 3. 2012
Místo konání Tropical Islands, Krausnick
Čas a místo odjezdu 16:00, Praha
Čas a místo příjezdu 18:00, Praha
Kapacita 5 účastníků
Cena 1 500 Kč

Venku mrzne až praští a my balíme plavky a osušky. Naším cílem se stal aquapark Tropical Islands nedaleko Berlína - tropický ostrov skrytý v obrovské hale, původně sloužící jako hangár pro vzducholodě. 

Hned po vstupu do komplexu jsme začali všichni strhávat vrstvy oblečení, protože tropické klima na nás doslova dýchlo. Po převlečení do plavek a výměně sněhulí za žabky jsme se vydali na první procházku po ostrově. Krásné a stylové cesty lemují hotýlky, obchůdky a restaurace a na jejich konci se rozkládá písečná pláž s lehátky a bazénem v dokonalé iluzi mořského břehu. Právě tady byla naše první zastávka a první koupání.

Po obědě jsme si udělali procházku po pralese a nekonečnými cestičkami mezi tropickými stromy, rostlinami a zvířaty jsme se dostávali k různým chýším a obydlím domorodců. Pod pralesem jsme objevili překrásnou lagunu s tobogány, fontánou a vodopádem, ve které jsme strávili zbytek dne.

Po výborné večeři v místní restauraci jsme si ustlali na pláži na břehu moře. Ráno jsme ještě jednou proběhli prales, ale už jsme se všichni těšili zpátky do laguny. Koupání jsme si dosyta užili, koupili si nějaký ten suvenýr z dalekých cest a vydali se na cestu ještě delší - zpátky do Prahy. Nikomu se nám zpátky do zimy nechtělo, užili jsme si krásné dva dny!

Fotky

Video

Přehrát

Zpět