Okolo Lipna na kolech i nekolech

Okolo Lipna je krásná cesta. Pojeďte s námi!


Termín Pá 17. 5. - Ne 19. 5. 2019
Místo konání Lipno nad Vltavou
Čas a místo odjezdu 15:00, Na Topolce 1a, Praha 4
Čas a místo příjezdu 16:00, Na Topolce 1a, Praha 4
Kapacita 12 účastníků
Cena 1 400 Kč
Poznámka Akce je určena účastníkům do 16 let!

Lipno je bezvadná destinace pro sportování lidí s jakýmkoliv hendikepem. I my sem jezdíme moc rádi. V zimě brázdíme místní sjezdovky na monoski, na podzim se vydáváme na cyklistické víkendy. Využijeme krásnou lipenskou stezku a vyzkoušíme mnoho typů kol. Každý tak bude mít možnost najít si to, co mu nejvíce vyhovuje a hlavně si ukážeme, že cyklistika je opravdu úplně pro každého! Tentokrát se vydáme na celodenní výlet - kousek na kole, kousek lodí po Lipně, kousek pěšky a pak zase na kole. Výlet bude odpočinkový a určitě ho zvládne každý. 

Bydlet budeme jako již tradičně v bezbariérové chatě Lanovka, kde se o nás nejen skvěle starají, ale také skvěle vaří :). V těsné blízkosti ubytování můžeme využít také bobovou dráhu, lanovku, stezku korunami stromů, aquapark a mnohé další.

Tak neváhejte a pojeďte s námi!

A co s sebou?

  • oblečení na každý den podle aktuálního počasí
  • dostatek ponožek a spodního prádla
  • pyžamo
  • sportovní nebo ortop. obuv
  • pokud máte, tak vlastní kolo, na které je dítě zvyklé (tricykl, handbike, kolo, kozlík, koloběžka). Pokud dítě kolo nemá, dejte nám, prosím, vědět, abychom ještě před odjezdem zajistili odpovídající vybavení.
  • pokud máte, tak vlastní helmu (na místě je možné si půjčit)
  • případné další vybavení, na které je dítě zvyklé (chrániče, rukavice...

Na tuto akci není potřeba spací pytel, spíme v hotelu s plnou penzí a sociálním zařízením v pokoji.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat Kamilu Janyškovou.

Vybíráme tak, aby byla akce zcela bezpečně zvládnutelná, abychom měli pro všechny přihlášené odpovídající vybavení a aby měli šanci si cyklistiku vyzkoušet i ti, kteří s námi ještě nebyli, moc se tedy omlouváme, pokud se na někoho nedostane. Zájem bývá obrovský. Akce má ale poměrně velkou kapacitu, obvykle se dostane i na náhradníky, neházejte tedy flintu do žita :).

Zpět