Oslavte s námi třetí narozeniny!

Přijďte se podívat, co jsme celý rok vyváděli!

Termín Čt 20. 2. - Čt 20. 2. 2014
Místo konání Restaurace U Kazdů, Křižíkova 27/176, Praha 8
Čas začátku 18:00
Čas konce 0:00

Vážení přátelé,

zveme Vás již potřetí na benefiční večer, na kterém se nejen dozvíte, jak jsme se měli celý minulý rok, kam všude jsme se podívali a co jsme zažili, ale také se příjemně pobavíte, dobře najíte a potkáte se s mnoha báječnými lidmi. Vstupné žádné nevybíráme, jakýkoliv příspěvek je jen na Vašem uvážení. A věřte, že pro nás žádný není malý.

Na programu bude již tradičně promítání filmu Náš třetí rok (aneb co jsme vše viděli a zažili), oslava přerodu občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost (to byla tedy fuška), aukce předmětů českých umělců (a těmi nejváženějšími umělci jsou účastníci našich akcí), příjemné hudební překvapení (o kterém se bude ještě dlouho vyprávět), nakrajování báječného dortu z dílny cukrárny LaDiosa Klárky Mazačové (a samozřejmě i jeho snědení) a když už jsme u těch dobrot, tak samozřejmě bohatý raut a nápoje pro všechny. Pokud budete chtít přispět na naše aktivity třeba koupí trička nebo fotky, budete mít také možnost.

Moc se na Vás na všechny těšíme. Pokud se rozhodnete strávit s námi hezký večer, dejte nám jen, prosím, vědět emailem nebo telefonicky. Rádi Vám pošleme pozvánku a vstupenku. Důvodem je zejména vyladění množství pochutin a také židlí :o).

Restaurace U Kazdů se nachází na stanici Metra C - Florenc (pěšky kolem hudebního divadla Karlín a pod viadukt a po 50m po levé straně), v místě je množné bez problémů zaparkovat.

kontakt: info@zemelidi.cz, 734 377 962

Zpět