Rafty 2022

Jestli jste nejeli nikdy na raftu, nehoupali se na vlnách krásné české řeky, nespali u řeky ve stanu a nepekli buřty pod splavem, určitě pojeďte s námi!

Termín Čt 16. 6. - Ne 19. 6. 2022
Místo konání Sušice - Soutok Otavy s Blanicí
Čas a místo odjezdu 15:00, Na Topolce 1a
Čas a místo příjezdu 17:00, Na Topolce 1a
Kapacita 9 účastníků
Cena 1 900 Kč

Opět po roce se chystáme na prodloužený víkend na raftech! Protože změna je život, rozhodli jsme se, že se po dlouhých osmi letech podíváme na jinou českou řeku - Otavu. Během prodlouženého víkendu splujeme úsek ze Sušice až na soutok Otavy s Blanicí. Jako již tradičně i letos volíme jízdu na raftech. Ty jsou nejvhodnější jak z hlediska pohodlí, tak z hlediska bezpečnostního. Všichni dobrovolníci, kteří tuto akci zajišťují, jsou zkušení vodáci, kteří tento úsek řeky znají jako své boty.

Chcete-li zažít atmosféru vodáctví, typického českého fenoménu, spát pod stanem, vařit si večeři v kotlíku, zpívat u táboráku s kytarou a hlavně vyzkoušet něco nového, neváhejte a přidejte se k nám. Akce je určena všem účastníkům bez ohledu na charakter postižení, jsme ochotni zajistit individuální podmínky ušité na míru každému účastníkovi.

Pojede s námi doprovodné vozidlo, můžeme si s sebou tedy vzít více věcí, než se obvykle na vodu vozí. Neváhejte tedy přibalit i více věcí, než na klasickou víkendovku. Co tedy s sebou?

  • teplejší oblečení
  • vícero bot a boty do raftu (crocsy, holiny ... podle počasí)
  • pláštěnku (i za hezkého počasí)
  • deku, karimatku
  • spacák, polštářek
  • hrneček (nejlépe plechový nebo plastový)
  • plavky
  • teplé oblečení na spaní
  • bunda

Těšíme se na vás!

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat Kamilu Janyškovou (734 377 962).

Účastníky vybíráme tak, aby byla akce zcela bezpečně zvládnutelná, moc se tedy omlouváme, pokud se na někoho nedostane. Zájem bývá obrovský. Akce má poměrně omezenou kapacitu, ale obvykle se dostane i na náhradníky, neházejte tedy flintu do žita :).

UPOZORŇUJEME, že Země lidí o.p.s., její klienti i pracovníci jsou po dobu trvání akcí pojištěni na zodpovědnost za způsobenou škodu. V případě, že my nebo Vaše děti způsobíme škodu na majetku nebo zdraví, budou případné náklady kryty touto pojistkou. DOPORUČUJEME Vám ale uzavřít dětem úrazové připojištění - v případě, že např. zakopne a způsobí si zranění, nebude toto možné z naší pojistky pokrýt.

Fotky Rafty na Vltavě²

Zpět