Turisticko cyklistický víkend na Lipně

Pořádali jsme první cyklisťák spojený s turistikou a přivítali jsme podzim na Lipně ze sedla kola, tříkolky, handbiku a kozlíku za kolo!

Termín Pá 18. 10. - Ne 20. 10. 2013
Místo konání Lipno nad Vltavou, chata Lanovka
Čas a místo odjezdu 15:30, Na Topolce 1a, Praha
Čas a místo příjezdu 19:00, Na Topolce 1a, Praha
Kapacita 11 účastníků
Cena 900 Kč
Poznámka Pro všechny věkové kategorie

Lipno je bezvadná destinace pro sportování lidí s jakýmkoliv hendikepem. My jsme se tam podívali již v zimě, kdy jsme brázdili místní sjezdovky na monoski. Chata Lanovka je ale vybavena také pro cyklistiku a my jsme využili krásnou lipenskou stezku a před příchodem podzimu se podívali do přírody. Nadšeně jsme projezdili celou sobotu dopoledne. Vyzkoušeli jsme různé lopedy, elektroskútr, handbike, kozlík a kolečkové brusle a úplně každý tak měl možnost vazkoušet si, co mu nejvíce vyhovovalo. Sobotní odpoledne jsme strávili výletem na Stezku korunami stromů, kde jsme se dozvěděli mnoho nového o podzimních lesích a podívali jsme se do krásné jasné krajiny z nebeské výšky.

V neděli jsme si vyzkoušeli, jaké to je svištět na bobové dráze na podzim. Trhali jsme rekordy na měřeném úseku, užívali si zatáčky a sluníčko a vítr ve vlasech. Po výborném obědě na Chatě Lanovka, kde jsme si jako obvykle užili luxusního ubytování i stravování, jsme vyrazili zpět domů, do Prahy

Mockrát děkujeme všem za účast a nezapomenutelný zážitek!

Video z akce

 

Fotky

Zpět