Velikonoční turnaj v boccie

V polovině dubna se na palubovce tělocvičny v Jedličkově ústavu opět sešli všichni zájemci o bociiu, aby změřili své síly na Velikonočním turnaji.

Termín Čtvrtek 14. 4. 2011
Místo konání Praha
Čas začátku 14:30
Kapacita 12 účastníků
Cena zdarma

emě lidí o.s. pořádalo tento turnaj v rovnocenné spoluprácei s Jedičkovým ústavem a školami. Diváci, kteří si tuto skvělou akci nenechali ujít, byli svědky nervydrásajících a do posledních chvil vypjatých utkání, ve kterých se bojovalo mezi patnácti účastníky o postup do finálové skupiny.

Z vyřazovacích bojů sice nepostoupili favoriti z minulého turnaje, zato ale zazářily nové hvězdy a trenéři boccii zde objevili opravdové skryté talenty. Do finálové skupiny postoupila i atletka Bára Čelanská, která se této hře nikdy dříve nevěnovala. Její hody byly ale tak přesné, že vybojovala krásné druhé místo. Těsně za ní skončil Míra Petřík, který se účastnil již loňského turnaje, takového úspěchu ale nedosáhl. Nejlepší ze všech účastníků byl Kája Vaibar. Ten pouštěl míčky bradou tak přesně, že neměl konkurenci. Předvelikonoční sportování se opravdu podařilo, všichni závodníci si z akce odnesli nejen krásné ceny, ale také skvělý zážitek.

..................
Sdružení akci zorganizovalo, zakoupilo poháry a bohaté ceny pro všechny účastníky.
Jedličkův ústav nám poskytl tělocvičnu a organizačně nám pomohli zaměstnanci. Děkujeme!

Fotky

Zpět