Vozík pro Janu

Peněžitý dar společnosti .A.S.A., spol. s r. o. pomohl vozíčkářce Janě získat vytoužený a pro aktivní život postižených tolik potřebný mechanický vozík.

Termín Pondělí 06. 6. 2011
Místo konání Praha
Čas začátku 15:00

Devatenáctiletá studentka Jana Dlugošová, která je postižena dětskou mozkovou obrnou, požádala organizaci Země lidí o. s. o pomoc při shánění finančních prostředků na nový mechanický vozík. Díky sdružení a společnosti .A.S.A., spol. s r. o., která invalidní vozík v hodnotě 60 tisíc korun uhradila, se nyní Jana může těšit z nové pomůcky, která je pro její sportovní aktivity nezbytná.

Studentka Jana je sice majitelkou nového elektrického vozíku, který poskytla pojišťovna, nemá ale už nárok na mechanický vozík. Ten bude využívat mimo jiné pro svou sportovní vášeň s názvem Boccia, míčkovou hru určenou pro tělesně postižené. Jana pilně trénuje a úspěchy sklízí i v turnajích.

Společnost .A.S.A., spol. s r. o. zabývající se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb, která invalidní vozík uhradila, jej s přáním mnoha úspěchů předala 6. června 2011, kdy Jana hodnotný dar vděčně a s díky převzala.

Fotky

Zpět