Wellness víkend

Zima je za námi a tak jsme se rozhodli vyrazit do krásných lázní Poděbrady setřást jarní únavu a užít si příjemnou relaxaci. A stálo to opravdu za to!

Termín Pá 26. 4. - Ne 28. 4. 2013
Místo konání Poděbrady
Čas začátku 16:00
Čas konce 18:00
Kapacita 6 účastníků
Cena 900 Kč

O víkendu 26. - 28. dubna jsme vyrazili na letošní první akci, která se nekonala na sněhu :o). Na sluníčko už jsme se vyloženě těšili. Byli jsme se podívat v lázních Poděbrady, nádherném historickém městě na Labi. Ubytováni jsme byli v penzionu Radost přímo na kolonádě, odkud jsme hned v pátek po příjezdu vyrazili na procházku a ochutnávku místního pramene.

Sobotní ráno bylo nádherné, za okny pralo sluníčko a před námi byla spousta zážitků. Naše první kroky vedly hned po snídani na přehlídku italských veteránů a pak hned na zámek, kde nás čekala prohlídka míst, kde se podle pověsti narodil sám král Jiřík z Poděbrad. Po procházce po zámeckých nádvořích, která také stála za pozornost, jsme se vydali na promenádu podél řeky a výborný oběd v restauraci Bílá růže. Pak nás čekala v Letní lázních první procedura - uhličitá koupel a teplý zábal. Krásně odpočinutí jsme akorát stihli odjezd vyhlídkového parníku, kterým jsme se po Labi podívali až do Nymburka. Návrat do Poděbrad jsme oslavili letošní první točenou zmrzkou a teplou lázeňskou oplatkou. Po celém dni a tolika dobrodružstvích jsme si sedli na gauč ve společenské místnosti, objednali si čínu a pustili si komedii.

V neděli už jsme ale byli zase všichni plní sil a těšili se na další zážitky. Den jsme začali hodinkou relaxace v solné jeskyni - tma, příjemná hudba, pohodlná lehátka, teplé deky a úžasné prostředí ukolébaly nejednoho z nás až k lehkému spánku. Další program byl již trošku aktivnější, na dvě hodinky jsme si pronajali bazén s vířivkou, kde jsme se dosyta vyřádili. Pak už následovala jen cukrárna se zákuskem, krátká poslední procházka po kolonádě, nákup oplatek pro rodiče a cesta domů. Byl to bezva víkend, těšíme se na další!

Fotky

Video

Přehrát

Zpět